Yılların getirdiği birikim ve tecrübe ile 2002 yılında hazır giyim sektörüne ilk adımlarını atan firmamız, moda ve hazır giyimde dünyaca ünlü markalara fason üretim yaparak kaliteli işçilik hizmeti sunmuştur. Yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme politikasından ödün vermeden kalite anlayışını geliştiren firmamız başarı hikayeleri yazarak yoluna devam etmektedir.

Moda ve hazır giyim sektöründeki yolculuğuna 2011 yılından beri kurumsal giyim, üniforma, personel kıyafeti, iş elbiseleri ve tekstil promosyon ürünleri üreticisi olarak devam eden firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ürün sorumluluğu ilkesine bağlılığını sürdürmektedir.

İnsan için değer yarattığının bilincinde ve konusunda uzman kadrosu ile global ölçekte vazgeçilmez bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız yeni trendlere açık, çevre ve insan sağlığına duyarlı ürünlerin üreticisi olmayı bir kültür haline getirmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Herhangi bir materyalin değil insanın ve insan hayatının önceliğini dikkate alarak ürettiğimiz kurumsal giyim, üniforma, personel kıyafeti, iş elbisesi ve tekstil promosyon ürününü tercih eden her müşterimizin ve bu ürünleri kullanan her çalışanın giydiklerinde kendilerini çok iyi hissedecekleri giysiler üretmektir.

Vizyonumuz

  • Kurumsal giyim, üniforma, personel kıyafeti, iş elbisesi ve tekstil promosyon ürünlerinde çözüm ortağınız olmak,
  • Talep ettiğiniz ölçü ve renklerde kurumsal kimliğinizi yansıtan tasarımlar oluşturarak çalışmalarımızı sürekli kılmak,
  • İnandırıcı bir ilk izlenim veren kıyafetleri ile çalışanlarınızın tanınırlığını ön plana çıkarırken aidiyet hissiyle motivasyonlarının artmasına katkı sağlamaktır.